Administratie

Babish Bogaers

vormgeving
administratie
Shared Mobility Rocks

babish@autodelen.net
0470 89 37 77

Beleid

Jeffrey Matthijs

directeur
teamverantwoordelijke
beleid

jeffrey@autodelen.net
0495 88 34 98

Bram Seeuws

beleidsverantwoordelijke
e-hubs & mobipunten
bedrijven

bram@autodelen.net
0478 44 07 23

Johannes Rodenbach

zelfrijdende wagens
lokale overheden
onderzoek

johannes@autodelen.net
0473 79 53 77

Suzanne Ryvers

autodelen in Brussel
Verover De Straat (Leuven)
lokale overheden

suzanne@autodelen.net
0494 92 22 08

Merel Vansevenant

lokale overheden
bedrijven
inclusie

merel@autodelen.net
0470 89 06 33

Esther De Reys

woningbouwlocaties
Delende Autobezitters
SMOG-raad (Netwerk Duurzame Mobiliteit)

esther@autodelen.net
0470 89 41 16

Communicatie

Babish Bogaers

vormgeving
administratie
Shared Mobility Rocks

babish@autodelen.net
0470 89 37 77

Binte Claes

communicatie
Shared Mobility Rocks

binte@autodelen.net
0475 23 00 18

Stefanie De Puydt

communicatieverantwoordelijke
lokale overheden
website

stefanie@autodelen.net
0471 68 00 42

Community

Ine Lippens

vrijwilligerswerking
evenementen
Verover de Straat (Leuven)

ine@autodelen.net
0476 75 14 94

Projecten

Bram Seeuws

beleidsverantwoordelijke
e-hubs & mobipunten
bedrijven

bram@autodelen.net
0478 44 07 23

Johannes Rodenbach

zelfrijdende wagens
lokale overheden
onderzoek

johannes@autodelen.net
0473 79 53 77

Suzanne Ryvers

autodelen in Brussel
Verover De Straat (Leuven)
lokale overheden

suzanne@autodelen.net
0494 92 22 08

Merel Vansevenant

lokale overheden
bedrijven
inclusie

merel@autodelen.net
0470 89 06 33

Esther De Reys

woningbouwlocaties
Delende Autobezitters
SMOG-raad (Netwerk Duurzame Mobiliteit)

esther@autodelen.net
0470 89 41 16

Ine Lippens

vrijwilligerswerking
evenementen
Verover de Straat (Leuven)

ine@autodelen.net
0476 75 14 94

Autodelen.net stuurt regelmatig updates over autodelen en gedeelde mobiliteit. We maken onderscheid tussen beleids- en sectornieuws en updates voor de (beginnende) autodeler.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Nieuwsbrief