Ontmoet onze vrijwilligers
Autodelen.net kan niet zonder haar vrijwilligers. Momenteel zijn we met zo’n 70-tal enthousiastelingen. We stellen enkele vrijwilligers graag aan je voor….









Ontmoet de vrijwilligersmedewerkers
“Ik maak sinds kort deel uit van het vrijwilligersteam van Autodelen.net voor de provincie Antwerpen. Daarnaast ben ik projectmedewerker en begeleid ik steden en gemeenten bij hun communicatie over autodelen en gedeelde mobiliteit. Elke dag kan ik met volle goesting werken aan een groenere (en leukere) wereld.”
“In mijn vrije tijd trek ik er graag op uit: kleine uitstappen, grote reisjes… als ik maar kan ontdekken. Daarnaast geniet ik graag van de zon met een boek, of met vrienden en een lekker drankje. Ik leef mij ook graag uit in de keuken en je vindt me wel eens in een museum of op een concert (al zou ik daar meer tijd voor moeten maken).”


“Sinds 2018 werk ik bij Autodelen.net. Je kan me kennen van de Cozycarmailtjes en -telefoon. Ook volg ik alles op wat met bewegingswerk te maken heeft. Als inwoner van De Pinte en met mijn West-Vlaamse roots is het logisch dat ik het aanspreekpunt voor Oost- en West-Vlaamse vrijwilligers vorm.”
“Na de werkuren kan je me terugvinden in de moestuin (ik studeerde biologische landbouw) of in een natuurgebied om vogels te spotten. Maar ook met een fietstocht of -reis kan je me altijd gelukkig maken!”
Kennis maken met Ine, Linde of onze vrijwilligers? Wees welkom op ons vrijwilligerscafé. Gedurende het hele voorjaar van 2021 zetten we onze digitale cafédeuren open op 1/03, 1/04, 4/05 en 2/06 en dit telkens van 19 tot 21u00!
Tijdens elk vrijwilligerscafé laten we een thema aan bod komen:
- 1 maart: de vrijwilligerswerking in 2021, wat zijn onze uitdagingen?
Evenementen
Autodeelaanbieders
Deelwagens in je buurt
Zoek via de kaart welke aanbieders actief zijn in je regio.
Nieuwsbrief
Schrijf je in en blijf op de hoogte van het autodeellandschap!
Word vrijwilliger
Geniet van onze ondersteuning en zet autodelen mee op de kaart!